Counter-Strike 1.6 monitorimi server, hartë de_inferno

Servers gjetur: 893
31
/
32
198.23.214.184:27018
US
de_inferno
Albos Gaming Server [1] RESPAWN
31
/
32
107.174.231.222:27016
US
de_inferno
[ALG] G4L Gaming [Public][Fun maps] FastDL
31
/
32
104.168.64.120:27016
US
de_inferno
[CiMSP.Net] ARG 2 [Only de_dust2]
31
/
32
198.23.214.182:27016
US
de_inferno
GEORGIAN EHLI KEYF CS ARENA [STEAM ON]
31
/
32
198.23.214.185:27016
US
de_inferno
[GG] LudA KucA D2 Only::.
31
/
32
107.175.172.190:27016
US
de_inferno
BrazucA 4FUN VIP FREE OBJETIVO
31
/
32
107.175.83.112:27016
US
de_inferno
[BRAZILIA] Rio Public Server
31
/
32
172.245.159.114:27016
US
de_inferno
[CO] PerTURBA Games [PUBLICO FRUTA]
29
/
32
89.46.196.57:27016
IT
de_inferno
eSports.Indungi.Ro Cautam adminii
28
/
32
81.2.254.232:27035
CZ
de_inferno
30
/
32
80.211.216.75:27041
DK
de_inferno
Global Gaming DM | ggc-cs.com
29
/
32
81.2.254.232:27040
CZ
de_inferno
Fh-Gamers.cl | Leyenda Multi Mod [Mod Preda]
28
/
32
81.2.254.232:27042
CZ
de_inferno
[FREE V.I.P]Csdm.CsBlackDevil.Com Respawn
31
/
32
80.211.216.75:27032
DK
de_inferno
[CiMSP.Net] ARG #4 [Only de_Nuke] by cimsp.com
29
/
32
89.46.196.57:27015
IT
de_inferno
CS.INDUNGI.RO FREE VIP
29
/
32
89.46.196.57:27038
IT
de_inferno
[RO/EN].::CSGO.WARED.RO::.[CS:GO MOD]
29
/
32
212.237.15.150:27043
DK
de_inferno
CSGdansk.pl [ESL MAPS + ASYSTY] @ Zabijaka.pl
28
/
32
89.46.196.57:27034
IT
de_inferno
NEWB.GAMEPOWER.RO # CAUTAM ADMIN
29
/
32
81.2.254.232:27044
CZ
de_inferno
Global Gaming DM | ggc-cs.com
28
/
32
89.46.196.57:27044
IT
de_inferno
ZmXP.Indungi.Ro # Zombie XP (+18)
0
/
32
80.211.216.75:27038
DK
de_inferno
[sorpack.com]113-----(Marvels)
28
/
32
212.237.15.150:27027
DK
de_inferno
Free Play [24/7] |Public|
28
/
32
89.46.196.57:27024
IT
de_inferno
ONE.LALEAGANE.RO
25
/
32
80.211.216.75:27024
DK
de_inferno
.::SUD.EVOSTRIKE.RO::. # Simply the Best
5
/
32
80.211.216.75:27029
DK
de_inferno
ThunderZM.CsOutStanding.Com -=[Zombie OutStand
30
/
32
89.46.196.57:27039
IT
de_inferno
[Danger-cs.eu] HNS # Floppytown [1000FPS|24/7|Ranks|FUN|JumpStats|Hide And Seek|Heal]
0
/
32
80.211.159.44:27042
DK
de_inferno
Cs-NatioN #DeathMatch [Shop+ArmyRanks]
26
/
32
80.211.223.209:27033
DK
de_inferno
[RO] EsT.InDunGi.Ro # Cautam Admini !
26
/
32
5.249.148.201:27030
IT
de_inferno
GameShot [GunGame] | vk.com/gameshot
25
/
32
5.249.148.201:27038
IT
de_inferno
CZPlay Arena Fun [HackDetector ON] ~300FPS
29
/
32
80.211.223.209:27044
DK
de_inferno
Cs-PLovdiV.In(Dust2 Only)
24
/
32
81.2.255.138:27020
CZ
de_inferno
ValjevoDe_Dust2Only[Kolubara2]
6
/
32
80.211.159.44:27026
DK
de_inferno
RESPAWN.G4A.RO# G4A ROMANIA
29
/
32
212.237.56.177:27028
DK
de_inferno
[Lan-Servers]GunGameServer
29
/
32
185.28.102.126:27041
CZ
de_inferno
RUSSIAN SERVAK FIGHT AND LOVE
28
/
32
80.211.219.251:27027
DK
de_inferno
25
/
32
80.211.198.179:27040
DK
de_inferno
[CSS_DD2 / DE_DD2 | CS:GO Skiny | Skrzynie | Klucze | Operacje] @ WeedCS.PL
27
/
32
93.186.255.6:27031
IT
de_inferno
GLOBAL.GLOBALSTRIKE.RO # CSGO REMAKE
26
/
32
81.2.255.138:27036
CZ
de_inferno
Fh-Gamers.cl|.:LosHD'HSPublico:.1000FPS 20
32
/
32
80.211.235.104:27015
DK
de_inferno
# Cs.HeKer.Eu|Free admin! #
30
/
32
212.237.56.177:27030
DK
de_inferno
Zombie OutStanding Gold Member FREEE
27
/
32
81.2.255.138:27018
CZ
de_inferno
27
/
32
80.211.223.209:27043
DK
de_inferno
[ValveGamers.com][ServerHosting][OfficialServer]
30
/
32
217.61.106.238:27034
IT
de_inferno
NovoTopico.com Join 31/32
29
/
32
81.2.255.138:27023
CZ
de_inferno
Overturned[2000FPS]NonSteam[Overturned-Team.com]
28
/
32
217.61.106.238:27038
IT
de_inferno
Cs.Raii.Ro # wWw.Raii.Ro
27
/
32
212.237.56.177:27015
DK
de_inferno
.:[v34]cJIadkuu_server[18+]
25
/
32
80.211.229.16:27041
DK
de_inferno
*Cr@zy* Bombardierul Server PUBLICO
25
/
32
80.211.154.25:27040
DK
de_inferno
.::BEST.CSGLOBAL.RO::. CAUTAM ADMINII!!! FREE VIP::.
25
/
32
80.211.171.107:27017
DK
de_inferno
HeRo.InDunGi.Ro [War3ft+CSDM]
25
/
32
80.211.171.107:27037
DK
de_inferno
30
/
32
85.255.13.177:27021
CZ
de_inferno
Cs.Vips-Mania.Ro [www.vips-mania.ro]
28
/
32
80.211.210.218:27016
DK
de_inferno
cs.old-times.net(JOIN)
28
/
32
80.211.210.218:27022
DK
de_inferno
MES[tm]PublicI[47/48]
28
/
32
80.211.171.107:27029
DK
de_inferno
.::PlayBoy DeathMatch::.
27
/
32
194.182.69.74:27027
DK
de_inferno
Rau.LaLeagane..Ro # Cautam STAFF
26
/
32
93.186.255.6:27030
IT
de_inferno
CS-Expert.Ru | Public [24/7]
25
/
32
80.211.223.209:27038
DK
de_inferno
[Levelup.cL] .:|J[M]C|:. | Steam Server |
29
/
32
89.36.221.21:27039
GB
de_inferno
NN-CS GAMING | PUBLIC
29
/
32
85.255.13.158:27039
CZ
de_inferno
Magdalena CS Server
28
/
32
89.36.221.21:27021
GB
de_inferno
27
/
32
80.211.219.251:27044
DK
de_inferno
RedLine Assault Deathmatch
30
/
32
217.61.113.175:27018
IT
de_inferno
- KA3AXCTAH]Publi -
29
/
32
80.211.235.104:27023
DK
de_inferno
[MXS] ZOMBIE ESCAPE NIVELES | Mexican Servers |
28
/
32
212.237.56.177:27037
DK
de_inferno
ANORMALII.INDUNGI.RO # CLASSIC SERVER
28
/
32
81.2.255.138:27029
CZ
de_inferno
[WTF] Public Server ::.. #1
27
/
32
89.36.221.21:27026
GB
de_inferno
----- | GmHost.Su
27
/
32
194.182.67.134:27038
DK
de_inferno
GlobaL.ElectroCS.NeT| International
27
/
32
81.2.255.138:27042
CZ
de_inferno
iPlay.bg1000FPS
27
/
32
194.182.74.222:27039
DK
de_inferno
30
/
32
80.211.198.179:27017
DK
de_inferno
DsK|ZombiePlague|DsKillers.net|
29
/
32
80.211.166.26:27015
DK
de_inferno
|SgK|[NON-STEAM]OFFICIALCLANSERVER[1000FPS]
29
/
32
185.28.102.126:27015
CZ
de_inferno
K1LLZONE | # VIP FREE
28
/
32
212.237.56.177:27020
DK
de_inferno
>>>Maximum^AgekBaTHblu<<<
28
/
32
80.211.198.179:27016
DK
de_inferno
ROMANIA.CS1.RO Jo!nT iT NoW

Në Counter-Strike 1.6 faqe monitorimi ju do të gjeni shumë serverë të pabesueshme në çdo preferencat tuaja. Përveç kërkimit të thjeshtë, ju mund të përdorni një filtër për kërkimin nga vendi dhe hartat që do të luajnë të drejtë tani në server, ju gjithashtu mund të përdorni një filtër nga numri i lojtarëve online. Thjesht shkoni në faqen e serverit që ju pëlqen dhe të shtoni atë në listën tuaj të preferuarat në faqen tonë të internetit për të nuk e humbni atë. Tani një listë e serverëve të preferuara CS 1.6 do të jetë i dukshëm në faqen e profilit tuaj në faqen tonë të internetit.

Këtu ju mund të lënë një koment në një server personal chat dhe për të ndarë server me miqtë tuaj me anë të butonave rrjeteve sociale që janë të vendosura në faqen tonë.

Servers shënuar si BOOST vendosur në promovimin dhe ajo është më popullor në listën tonë.

Për lojtarët avulli të lidheni me serverin e zgjedhur përmes internetit duke marrë nga një një-klik - vetëm shtypni mbi linkun "lidhur" në faqen e serverit në monitorimin tonë.

Russia
+79017741785
info@tsarvar.com
Tsarvar
Tsarvar
Russia
+79017741785
info@tsarvar.com