Counter-Strike 1.6 monitorimi server, hartë de_dust2

Servers gjetur: 1720
27
/
32
195.181.220.142:27036
DK
de_dust2
Jeep-Ghost.Cz pWd bY jNeboon
15
/
32
cs1.killeridns.tk:27015
TR
de_dust2
EFSANELERIN MEKANI | REDWHITE PRO PUBL!C | ALT CLAN ARANIYOR !
31
/
32
198.23.214.184:27017
US
de_dust2
[ALB]ValjevoDe Dust2Only [Kolubara2]
31
/
32
107.174.231.222:27015
US
de_dust2
[ZM] ALGERIAN RealitY ZombiE [FreeVIP]
31
/
32
104.168.64.120:27015
US
de_dust2
[ARG] Buenos Aires GunGame 22
31
/
32
198.23.214.182:27015
US
de_dust2
[GE]ADRENALIN TERRITORIYA SLAVI 14+
31
/
32
198.23.214.185:27015
US
de_dust2
[RSPW] MDB DeathMatch by MDB-HQ.rs
31
/
32
107.175.172.190:27015
US
de_dust2
[BR]KING OF THE HILL D2 only Revolution
31
/
32
107.175.83.112:27015
US
de_dust2
[BR]Amigos do Jota DUST2 Only
31
/
32
172.245.159.114:27015
US
de_dust2
[CO] La Hermandad del CTF
31
/
32
82.200.174.201:27015
KZ
de_dust2
Atyrau Public [24/7]
31
/
32
87.98.241.203:27333
DE
de_dust2
Stara Garda® |Dust2 24/7|
31
/
32
193.33.177.54:27176
PL
de_dust2
[ONLY DD2 #2] 1shot2kill.pl [DARMOWY VIP|RANGI|SKINY CS:GO|ASYSTY|LECZENIE] @pukawka.pl
32
/
32
145.239.116.27:27015
GB
de_dust2
CS.PLAYARENA.RO # EVOLUTION 2019
29
/
32
195.91.142.6:27015
RU
de_dust2
Counter-Strike 1.6 [ Turbo server ]
29
/
32
89.44.246.58:27015
RO
de_dust2
NEW IP: 89.44.246.57 - Romania.CS16.ro [CSDM 2.1.3c] - [Since 2010]
32
/
32
145.239.116.27:27015
GB
de_dust2
CS.PLAYARENA.RO # EVOLUTION 2019
32
/
32
77.220.180.101:27015
RU
de_dust2
№1 [Ростов-на-Дону] Public [Dust2] Нам 7лет
27
/
29
212.76.129.189:27015
RU
de_dust2
ZombieMegaHard
29
/
32
194.182.74.213:27030
DK
de_dust2
This Server BY OMONAS !!! Zombie [LT/EN/RU] FREE-VIP FOR STEAM
30
/
32
46.174.54.40:27015
RU
de_dust2
АДЕКВАТНЫЙ SERVER ©
30
/
32
212.237.15.150:27029
DK
de_dust2
Jo!ster |-=]BaTtlE gRoUnD[=- MuMbAi ReLoAdEd
25
/
32
81.2.254.232:27043
CZ
de_dust2
[ ScineLy ` pRo pubLic Arena ` ] 7/24 [NO - SXE] Steam & Non-Steam]
31
/
32
81.2.254.232:27034
CZ
de_dust2
MAIN-SERVER.RU [GunGame FUN]
30
/
32
81.2.254.232:27021
CZ
de_dust2
[ADMINLIK YARISI 00:00 'DA] Etiler Gaming JailBreak Ailesi
28
/
32
212.237.15.150:27038
DK
de_dust2
28
/
32
80.211.216.75:27036
DK
de_dust2
UGC.LT-Public#1[NON-STEAM]
29
/
32
194.182.74.213:27044
DK
de_dust2
CSWarszawa.PL [FFA] @Shooters.pl
28
/
32
212.237.15.150:27037
DK
de_dust2
cs-SopliCa.com[NewDiablo]@TSerwery.pl
28
/
32
81.2.254.232:27025
CZ
de_dust2
HeRo.InDunGi.Ro [War3ft+CSDM]
26
/
32
81.2.254.232:27020
CZ
de_dust2
SECTOR.BG Classic #4 RetroFUN 1000FPS
30
/
32
212.237.15.150:27026
DK
de_dust2
Gamesites.cz ^Dust2 Only #1
30
/
32
80.211.216.75:27031
DK
de_dust2
0
/
32
81.2.254.232:27022
CZ
de_dust2
[Elite] KnifeArena[SKINS] + BHOOP
29
/
32
212.237.15.150:27019
DK
de_dust2
RELAX|ClanProPublicServer`[Steam]
28
/
32
212.237.15.150:27035
DK
de_dust2
ELITE.BEGAMER.RO # 2010-2015
30
/
32
5.254.86.253:27015
RO
de_dust2
FUN.PLAYARENA.RO #FREE V.I.P
29
/
32
80.211.216.75:27028
DK
de_dust2
-=ASSAULT=-47/48
28
/
32
62.244.55.205:27015
UA
de_dust2
Counter-Strike 1.6 [ MEGATRON server ]
28
/
32
212.76.137.90:27015
RU
de_dust2
~Zombie Plague Blood~ 24/7
32
/
32
193.93.248.77:27024
NO
de_dust2
[FREE V.I.P]ProGaming.baPublicc
28
/
32
80.211.159.44:27027
DK
de_dust2
MIX2.AREA-GAMES.RO - MiX-AREA UNLEASHED [www.area-games.ro]
28
/
32
80.85.156.239:27018
RU
de_dust2
Zombie Plague [CSO]
25
/
32
80.211.159.44:27041
DK
de_dust2
[Danger-cs.eu] BaseBuilder 18+ [Zombie|24/7|Golden Weaps|Ranks|FUN||1000FPS|MELEE|Massacre|VIP|Credi
27
/
32
107.172.137.143:27015
US
de_dust2
29
/
32
194.182.69.74:27026
DK
de_dust2
GODZ.G1.RO -- Mod: Clasic
24
/
32
5.249.148.201:27027
IT
de_dust2
26
/
32
217.61.59.242:27015
IT
de_dust2
.:CSDM Dust2 Only DeathZone Add Ip Favorite:.
0
/
32
81.2.255.138:27034
CZ
de_dust2
[2BROTHAZ] | GAMiNG [+18]
31
/
32
80.85.156.239:27015
RU
de_dust2
[GlobalGamers.CL] DeathMatch
27
/
32
80.211.229.16:27020
DK
de_dust2
OLD SCHOOL CS # VIP FREE
26
/
32
81.2.255.138:27044
CZ
de_dust2
[RO] EsT.InDunGi.Ro # Cautam Admini !
25
/
32
185.28.100.76:27026
CZ
de_dust2
Global Offensive | CS.WARFIELD.RO #REMAKE
32
/
32
80.85.156.239:27012
RU
de_dust2
EquiLi[BR]iuM > GaminG [#1998 - Belgin KALBIMIZDE]
29
/
32
80.211.210.218:27042
DK
de_dust2
.:BlackGamescs1.6:.
28
/
32
81.2.255.138:27026
CZ
de_dust2
AXiSD2FuNPuB24x7Server
28
/
32
81.2.255.138:27030
CZ
de_dust2
[FREE V.I.P]RS.INDUNGI.RO # RESPAWN / DEATMATCH / CSDM
27
/
32
80.211.229.16:27036
DK
de_dust2
-= RoMaNiA.Cs1.Ro =- [ CLASSIC ]
27
/
32
80.85.156.239:27011
RU
de_dust2
.:[PRO Gamers 18+]:.
29
/
32
80.211.229.16:27032
DK
de_dust2
DeliriuMDeathMatchFFA
28
/
32
80.85.156.239:27010
RU
de_dust2
#Clubul gamerilor din Romania
27
/
32
80.211.219.251:27039
DK
de_dust2
PvU.GamingDM2012[onlyBESTplayers]
24
/
32
80.211.198.179:27028
DK
de_dust2
CounterStrike 1.6 # CSDM Sentry Guns
32
/
32
5.254.86.239:27015
RO
de_dust2
FuN.VipGame.Ro | Ts.VipGame.Ro
30
/
32
194.182.87.19:27040
DK
de_dust2
CS.RLZ.RO [EUROPEAN SERVER]
30
/
32
217.61.113.175:27017
IT
de_dust2
29
/
32
89.36.221.21:27021
GB
de_dust2
DeathmatchFFA-dust2only[1.6]-turkcell-dudullu1.eu- ip4.b2kgamer.com
27
/
32
217.61.106.238:27023
IT
de_dust2
Zombie.Ecila.Ro |-V-I-P-|
27
/
32
212.237.56.177:27044
DK
de_dust2
Fatality Family | Public
27
/
32
185.28.100.76:27036
CZ
de_dust2
ACL.INDUNGI.RO #ARENA PREMIUM FREE
31
/
32
80.85.156.239:27013
RU
de_dust2
Europa.NoName.Net [47+48]
30
/
32
80.85.156.239:27014
RU
de_dust2
CsNatioN #DeathMatch [Shop+ArmyRanks]
29
/
32
194.182.70.155:27040
DK
de_dust2
[RESET]Pijemy-Rozrabiamy.pl[RANGI CS:GO][SKINY][ONLY DD2+ASYSTY/LECZENIE][VIP][FD]
28
/
32
212.237.56.177:27025
DK
de_dust2
WaterWave-AZCII.Server[HUN]@azc.hu
28
/
32
80.211.154.25:27032
DK
de_dust2
ZE.REDPLAY.RO #WWW.REDPLAY.RO

Në Counter-Strike 1.6 faqe monitorimi ju do të gjeni shumë serverë të pabesueshme në çdo preferencat tuaja. Përveç kërkimit të thjeshtë, ju mund të përdorni një filtër për kërkimin nga vendi dhe hartat që do të luajnë të drejtë tani në server, ju gjithashtu mund të përdorni një filtër nga numri i lojtarëve online. Thjesht shkoni në faqen e serverit që ju pëlqen dhe të shtoni atë në listën tuaj të preferuarat në faqen tonë të internetit për të nuk e humbni atë. Tani një listë e serverëve të preferuara CS 1.6 do të jetë i dukshëm në faqen e profilit tuaj në faqen tonë të internetit.

Këtu ju mund të lënë një koment në një server personal chat dhe për të ndarë server me miqtë tuaj me anë të butonave rrjeteve sociale që janë të vendosura në faqen tonë.

Servers shënuar si BOOST vendosur në promovimin dhe ajo është më popullor në listën tonë.

Për lojtarët avulli të lidheni me serverin e zgjedhur përmes internetit duke marrë nga një një-klik - vetëm shtypni mbi linkun "lidhur" në faqen e serverit në monitorimin tonë.

Russia
+79017741785
info@tsarvar.com
Tsarvar
Tsarvar
Russia
+79017741785
info@tsarvar.com